Nabór na rok szkolny 2018/2019

Wszystkich zainteresowanych nauką w Prywatnej Szkole Podstawowej Mieszko serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 61 646 03 02 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i umówienia się na indywidualne spotkanie informacyjne w szkole.

Drzwi otwarte 16.11.2017

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci zainteresowanych nauką w Prywatnej Szkole Podstawowej Mieszko w Poznaniu na drzwi otwarte, które odbędą się w dniu 16.11.2017 (czwartek) o godzinie 17:00.

Spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci zapisanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 22 czerwca 2017 o godzinie 16:00.

PÓŁKOLONIE MIESZKO

PÓŁKOLONIE MIESZKO

 

Serdecznie zapraszamy na półkolonie w Prywatnej Szkole Podstawowej Mieszko
w Poznaniu przy ul.Świerzawskiej 18.

Pierwszy tydzień: 3-7 lipca 2017 od poniedziałku do piątku, godziny 7.00-17.00 w programie:

Warsztaty w ogrodzie botanicznym : „zostań młodym metoorologiem”  lub  „pracowite życie pszczół” oraz „wycieczka ptasia rodzina”.

Wycieczka do Centrum Edukacji Regionalnej w Mniszkach (woj. wielkopolskie)
w programie: diorama przyrodnicza.

W progiemie zajęć szkolnych wiele ciekawych warsztatów, m.in. - warsztaty mydlarskie, oraz „ na dywanie po Iranie”.

W cenie zapewniamy: obiad, warsztaty i wycieczki wymienione powyżej, materiały do działań warsztatowych w szkole, w czasie wycieczki ognisko z kiełbaskami, przejazd klimatyzowanym autobusem poza teren szkoły.

 

Drugi tydzień: 10-14 lipca, godziny 7.00-17.00 - w programie:

Wycieczka do Centrum Edukacji Regionalnej Mniszki w poszukiwaniu ginących zawodów,

Warsztaty: gancarstwo, pszczelarstwo.

Warsztay w Ogrodzie Botanicznym: wycieczka „roślinne osobliwości na różnych kontynentach” oraz warsztaty „sekrety natury”.

Warsztaty na terenie szkoły: Filcem malowanie, czerpanie papieru.

W cenie zapewniamy: obiad, warsztaty i wycieczki wymienione powyżej, materiały do działań warsztatowych w szkole, w czasie wycieczki ognisko z kiełbaskami, przejazd klimatyzowanym autobusem poza teren szkoły.

Cena za jeden turnus (5 dni od poniedziałku do piątku) wynosi 400 zł, przy zapisie na dwa tygodnie 750 zł.  

Warunkiem utworzenia grupy jest minmalna liczba chętnych 12 osób, maksymalnie 20 osób. Przy braku odpowiedniej liczby chętnych oferujemy dyżury: dla naszych uczniów bezpłatnie, dla dzieci spoza naszej szkoły w cenie 200 zł od osoby za 1 tydzień.

Zapisy do dnia 16.06.2017  w świetlicy szkolnej osobiście lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź dla naszych uczniów za pośrednictwem Librusa u wychowawców lub pedagoga szkolnego.

Rodzice zgłaszający dziecko na półkolonie zobowiązani są do podpisania regulaminu oraz wpłaty wyżej wymienionej kwoty na konto szkoły 70 1090 1476 0000 0001 2232 1270   do dnia 16.06.2017 r.

Szczegółowe informacje: dla uczniów PSP MIESZKO – u peddagoga szkolnego, dla dzieci spoza naszej szkoły – w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu 61 6460302.

Karta zgłoszenia wraz z regulaminem do pobrania ze strony szkoły www.mieszko.edu.pl  (od 1.06.2017r.).

Serdecznie zapraszamy

Regulamin półkolonii

Karta zgłoszenia

Rekrutacja 2017

Wszystkich zainteresowanych nauką w Prywatnej Szkole Podstawowej Mieszko serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 61 646 03 02 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i umówienia się na indywidualne spotkanie informacyjne w szkole.Obecnie mamy jeszcze miejsca do klasy I, III, IV, VI.

Katalog biblioteczny

Z przyjemnością zapraszamy rodziców i dzieci do przeglądania dostępności książek znajdujących się w naszej bibliotece. Katalog znajduje się w zakładce ORGANIZACJA PRACY > KATALOG BIBLIOTECZNY. 

Przebudowa ulicy Świerzawskiej.

W związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Świerzawskiej, od jutra zostanie zamknięty wjazd od ulicy Bułgarskiej, dojazd do szkoły możliwy będzie tylko od ulicy Marcelińskiej.

Nowy autobus

Od dzisiaj uczniowie Prywatnych Szkół Mieszko jeździć będą takim oto autobusem.

 

Boisko

W dniu dzisiejszym - 25.06.2015 r. zgodnie z obietnicą oddaliśmy do użytku boisko sportowe.

 

boisko

 

Sala gimnastyczna

Wizualizacja sali gimnastycznej, której budowa rozpocznie się już od września 2015 r.

Dodatkowe informacje