PÓŁKOLONIE MIESZKO

Serdecznie zapraszamy na półkolonie w Prywatnej Szkole Podstawowej Mieszko
w Poznaniu przy ul.Świerzawskiej 18.

Pierwszy tydzień: 3-7 lipca 2017 od poniedziałku do piątku, godziny 7.00-17.00 w programie:

Warsztaty w ogrodzie botanicznym : „zostań młodym metoorologiem”  lub  „pracowite życie pszczół” oraz „wycieczka ptasia rodzina”.

Wycieczka do Centrum Edukacji Regionalnej w Mniszkach (woj. wielkopolskie)
w programie: diorama przyrodnicza.

W progiemie zajęć szkolnych wiele ciekawych warsztatów, m.in. - warsztaty mydlarskie, oraz „ na dywanie po Iranie”.

W cenie zapewniamy: obiad, warsztaty i wycieczki wymienione powyżej, materiały do działań warsztatowych w szkole, w czasie wycieczki ognisko z kiełbaskami, przejazd klimatyzowanym autobusem poza teren szkoły.

Drugi tydzień: 10-14 lipca, godziny 7.00-17.00 - w programie:

Wycieczka do Centrum Edukacji Regionalnej Mniszki w poszukiwaniu ginących zawodów,

Warsztaty: gancarstwo, pszczelarstwo.

Warsztay w Ogrodzie Botanicznym: wycieczka „roślinne osobliwości na różnych kontynentach” oraz warsztaty „sekrety natury”.

Warsztaty na terenie szkoły: Filcem malowanie, czerpanie papieru.

Cena za jeden turnus (5 dni od poniedziałku do piątku) wynosi 400 zł, przy zapisie na dwa tygodnie 750 zł.

Warunkiem utworzenia grupy jest minmalna liczba chętnych 12 osób, maksymalnie 20 osób. Przy braku odpowiedniej liczby chętnych oferujemy dyżury: dla naszych uczniów bezpłatnie, dla dzieci spoza naszej szkoły w cenie 200 zł od osoby za 1 tydzień.

Zapisy do dnia 16.06.2017  w świetlicy szkolnej osobiście lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź dla naszych uczniów za pośrednictwem Librusa u wychowawców lub pedagoga szkolnego.

Rodzice zgłaszający dziecko na półkolonie zobowiązani są do podpisania regulaminu oraz wpłaty wyżej wymienionej kwoty na konto szkoły 70 1090 1476 0000 0001 2232 1270   do dnia 16.06.2017 r.

Szczegółowe informacje: dla uczniów PSP MIESZKO – u peddagoga szkolnego, dla dzieci spoza naszej szkoły – w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu 61 6460302.

Karta zgłoszenia wraz z regulaminem do pobrania ze strony szkoły www.mieszko.edu.pl  (od 1.06.2017r.).

Regulamin półkolonii

Karta zgłoszenia