Drzwi Otwarte w Liceum Mieszko

W dniach 28 lutego oraz 28 marca w Ogólnokształcącym Liceum Akademickim Mieszko przy ul. Świerzawskiej 18 odbyły się Drzwi Otwarte.

Szkołę odwiedziło wielu gości zainteresowanych naszą ofertą. Nasi przyszli uczniowie i ich rodzice poznali szczegółowo program edukacji w Liceum Mieszko, odwiedzili budynki szkoły i obejrzeli pomieszczenia, w których od września będą się uczyć, a także zadali mnóstwo pytań dotyczących kadry, procesu rekrutacji i przebiegu nauki w naszym liceum.

Miło nam było Was gościć, do zobaczenia wkrótce!

Natomiast tych z Was, którzy jeszcze nie wybrali liceum dla siebie, zapraszamy na kolejne Drzwi Otwarte, które odbędą się 11 maja

mieszko nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3