Catering Pyszoty.pl

Drodzy Rodzice!

Informacja od dostawcy pysznych obiadów dla Waszych dzieci :

Dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie nam możliwości żywienia Państwa dzieci. Zapraszamy do zamawiania posiłków poprzez naszą aplikację znajdującą się na stronie www.pyszoty.pl ,klikając w zakładkę „zamów posiłek”.
Instrukcja zamawiania posiłków dostępna jest również na naszej stronie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod:
- adresem mailowym: szkola@pyszoty.pl
lub w godzinach 12.00-15.00 pod nr telefonu: 505 345 891
Mamy nadzieję, że nasze obiady zasmakują dzieciom i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym okresie, kiedy to muszą one nieco przestawić się na nasze potrawy. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i pierwsze spostrzeżenia po pierwszych dwóch tygodniach współpracy.
Pozdrawiamy Zespół Pyszoty.pl