W świecie arcydzieł

Wizyta w Muzeum Narodowym

Szanowni Państwo!

Niepełna grupa uczniów klasy szóstej, odwiedziła dziś Muzeum Narodowe uczestnicząc w specjalnej lekcji

"W świecie arcydzieł".

Podczas niezwykle ciekawie prowadzonych zajęć dzieci zapoznały się z muzealną przestrzenią, poznały tajniki powstawania dzieła sztuki oraz podstawowe tematy w malarstwie takie jak portret, martwa natura, pejzaż, ewentualnie scena rodzajowa. Pani przewodniczka wielokrotnie zaskakiwana była erudycją artystyczną naszych uczniów. Jesteśmy z zachowania grupy bardzo dumni!

mieszko nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3