Mikołajkowe życzenia od Mieszko

O godzinie 8.00 podczas transmisji na żywo dyrektor Roman Mis w roli Mikołaja przesłał uczniom Prywatnej Szkoły Podstawowej MIESZKO oraz Liceum Ogólnokształcącym MIESZKO życzenia z okazji Dnia Mikołaja przypadającego w niedzielę.

W okresie przedświątecznym, który należy do najpiękniejszych w roku szkoła bez obecności uczniów jest smutna i ponura. Brakuje gwaru, uśmiechów i radości, a czasami i smutków jakie są Waszym udziałem.

Serdecznie Was ściskamy i odliczamy dni do powrotu uczniów do szkoły. Niech to się stanie najszybciej jak to jest możliwe.

Bardzo za Wami tęsknimy w wersji na żywo, bo przecież codziennie spotykamy się on-line, ale to nie to samo.

Do zobaczenia w szkole !!!

IMG 20201204 080012