Wyniki egzaminów ósmoklasisty

Wspaniała wiadomość ❗️❗️❗️

Na podstawie komunikatów Centralnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej uczniowie naszej szkoły z Egzaminu Ósmoklasisty uzyskali średnie wyniki:
✔️Język polski 79%
✔️Matematyka 69%
✔️Język angielski 81%
co daje wynik średni szkoły 76,33%!!!
Okazało się, że z wszystkich trzech egzaminów nasi absolwenci znaleźli się wśród 4% najwyżej ocenianych szkół w Polsce

Najlepszym absolwentem został Jan Duszyński, który uzyskał średnią 87,66 % Egzamin z języka polskiego najlepiej napisał Piotr Kortus 94%, z matematyki Jan Duszyński 93% a z języka angielskiego Gabriela Musiał 98%. BRAWO! BRAWO! BRAWO!