Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 było okazją dla uczniów do pierwszego spotkania po wakacjach, a dla całej społeczności szkolnej, także możliwością zapoznania się ze zmianami w Prywatnej Szkole Podstawowej Mieszko. Pan Kanclerz - Założyciel Janusz Musiał jako pierwszy zabrał głos i podziękowawszy pani Marii Zarembie-Ślachciak za jej wieloletnią pracę w szkole podstawowej na stanowisku Dyrektora, przedstawił jednocześnie jej następcę pana Pawła Ruhendorf-Michalskiego. Pani Zaremba - Ślachciak pozostanie w szkole jako nauczycielka historii oraz obejmie stanowisko Wicedyrektora w Prywatnym Liceum Mieszko. Całość uroczystości uświetnił występ artystyczny uczniów klasy 5, których wspierała ich wychowawczyni Pani Aleksandra Krotowska. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do swoich sal lekcyjnych, a później zapewne po raz ostatni korzystali z popołudnia, jeszcze wolnego od szkolnych obowiązków.

mieszko nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3