Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

2024-06-22 00:00

21 czerwca br. w Prywatnej Szkole Podstawowej MIESZKO w Poznaniu zakończył się, już dziesiąty w historii szkoły, rok szkolny.

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego wzięli udział zaproszeni goście reprezentujący władze Poznańskiej Akademii Medycznej im. Księcia Mieszka I – naszego organu prowadzącego, rodzice, nauczyciele i oczywiście uczniowie.
W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w konkursach, czytelnictwo oraz najlepszą frekwencję. Uczniowie klas 4 – 8 otrzymali także świadectwa, w tym świadectwa z wyróżnieniem.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było pożegnanie uczniów klasy ósmej, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i po wakacjach rozpoczną naukę w wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych.

Rodzice ósmoklasistów otrzymali podziękowania i gratulacje. Było wspólne śpiewanie i łzy, kwiaty i upominki dla nauczycieli w postaci t-shirtów ze zdjęciami ósmej klasy.Rodzice w gorących słowach podziękowali wychowawczyni za ośmioletnią opiekę nad klasą – Pani Julita opiekowała się swoimi uczniami od ich przyjście do pierwszej klasy, z niewielką tylko przerwą.

Naszym ósmoklasistom życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach, a wszystkim: uczniom, rodzicom i nauczycielom raz jeszcze życzymy wspaniałych wakacji!!

zakonczenie SP Mieszko 6

zakonczenie SP Mieszko 5