Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w transmisji online Digital Youth Forum 2021.

DYF to jednodniowe forum na temat kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online. W trakcie konferencji prezentują się młodzi ludzie pozytywnie wykorzystujący internet w swoim życiu. Tym razem młodzież mogła wysłuchać prelegentów, którzy propagują takie postawy jak: akceptacja, wrażliwość czy otwartość na innych ludzi. Wśród występujących znaleźli się m. in. Janek Gawroński, który jest społecznikiem, działaczem Fundacji Autism Team oraz organizatorem Klubu Świadomej Młodzieży zrzeszającej dzieci i młodzież w spektrum autyzmu, Bartek Kloch, którego znakiem rozpoznawczym są czerwone protezy, na których chodzi od urodzenia, Hania Sywula promotorka zdrowia psychicznego i popularyzatorka wiedzy o umyśle oraz wiele innych, ciekawych osób.