1 września 2020, w sali gimnastycznej Prywatnych Szkół Mieszko odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021 Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Mieszko.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Kanclerz-Założyciel WSPiA Janusz Musiał, wicekanclerz Maksymilian Musiał, rektor WSPiA Włodzimierz Usarek, dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej Roman Mis.

W części oficjalnej Dyrektor Szkoły Pani Maria Zaremba-Ślachciak przywitała przybyłych gości, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz uczniów, kierując szczególnie ciepłe słowa do klasy pierwszej i oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny.

Podczas inauguracji odbyło się także ślubowanie uczniów klasy pierwszej.Całość uroczystości uświetnił występ pani Karoliny Sydorowicz, która na skrzypcach🎻 wykonała covery znanych utworów.