Godło RP Prywatne Liceum Ogólnokształcące MIESZKO w Poznaniu
LO Mieszko Logo

DRZWI OTWARTE! SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARE 19.06 - piątek ( godz. 16:30 - 18:00) i 20.06 - sobota ( godz. 10:00 - 12:00)

CZEKAMY NA CIEBIE :)

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Nauczyciele Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego MIESZKO.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam, aby ten wyjątkowy czas stał się dla Was Odnowieniem, Refleksją i Nadzieją. Niech czas wspólnego przebywania napełni Was Radością i Pokojem oraz pozwoli, po raz kolejny odkryć, że Zdrowie, Miłość, Wiara i Wzajemny Szacunek to wartości ponadczasowe i nieprzemijające.
Życzymy zatem pięknych, spokojnych, rodzinnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych. I oby do jak najszybszego Spotkania w naszych mieszkowych murach!
Dyrektor i wicedyrektor Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego MIESZKO
Renata Komorowska-Iluk