Uroczyście i radośnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022 w Prywatnych Szkołach MIESZKO, które od dzisiaj stały się Zespołem Prywatnych Akademickich Szkół MIESZKO.

Uroczystości odbyły się w dwóch etapach.
Najpierw inaugurację zaczęli uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III. Podczas spotkania nowi i obecni uczniowie mieli możliwość zaprezentowania się sobie nawzajem, w obecności rodziców i nauczycieli.
W części drugiej dla uczniów klas IV – VIII oraz klas licealnych uczniowie klas pierwszych LO złożyli ślubowanie na sztandar, stając się pełnoprawnymi członkami uczniowskiej społeczności.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Michaela Wilamowskiego – nauczyciela native-speakera, który w obu częściach zakończył się gromkimi brawami.