Zakończenie roku szkolnego 2023-2024

21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. W uroczystości uczestniczyli: rektor Poznańskiej Akademii Medycznej im. Mieszka I- pan Włodzimierz Usarek, dyrektor Zespołu Prywatnych Szkół Akademickich Mieszko- pani Maria Zaremba, dyrektor liceum-pani Edyta Łuszczewska, grono pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice. W części oficjalnej pani dyrektor Edyta Łuszczewska wręczyła nagrody uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i świadectwa z wyróżnieniem. W gronie trzech najlepszych uczniów liceum znaleźli się: Mykhail Fesenko z klasy IID, Szymon Dopierała z klasy IIB oraz Stanisław Mitrus z klasy IIIA. Wyróżniony został również Julian Perz z klasy IC, który w minionym roku szkolnym uzyskał 100% frekwencję.

W części artystycznej wystąpiły: Julia Bartczyszyn i Antonina Szymoszyn, które wspólnie z nauczycielem języka angielskiego- panem Michaelem Wilanowskim, zaśpiewały piosenkę. Na zakończenie uroczystości swoje umiejętności taneczne zaprezentował Olaf Czeladziński

Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.