Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że uczniowie LICEUM MIESZKO uzyskali bardzo dobre wyniki podczas tegorocznych matur.

Z egzaminów na poziomie podstawowym nasi absolwenci uzyskali wyniki wyższe niż średnie wyniki w województwie, a nawet w kraju.

• język polski 70%
  • język angielski 79%
  • matematyka 62%

Nasi uczniowie osiągnęli również rewelacyjne wyniki z języka polskiego, angielskiego i hiszpańskiego zdawanych na poziomie rozszerzonym.

• język polski 70%
  • język angielski 77%
  • język hiszpański 90%

Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez wyjątkowej atmosfery sprzyjającej nauce oraz współdziałania wielu osób. To dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli nasi Absolwenci osiągnęli tak dobre wyniki.

Drodzy Absolwenci, serdecznie Wam gratulujemy i życzymy powodzenia w rekrutacji na wymarzone studia!