Rekrutacja

Informujemy, że Ogólnokształcące Liceum Akademickie Mieszko w Poznaniu w roku akademickim 2019/2020 prowadzi nabór do klas pierwszych, które będą realizowały dwa odrębne programy kształcenia:

- program trzyletniego liceum dla absolwentów gimnazjum

- program czteroletniego liceum dla absolwentów szkoły podstawowej

Od początku tworzenia naszego liceum chcieliśmy nadać mu kameralny charakter. Dlatego przyjęliśmy, że klasy nie będą liczniejsze niż 16 osób. W związku z tym, możemy zagwarantować miejsce w każdym toku kształcenia 16 uczniom. Oznacza to, że przyjmiemy nie więcej jak 16 uczniów do klasy realizującej program trzyletni oraz nie więcej jak 16 uczniów do klasy realizującej program czteroletni. 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że po wyczerpaniu się limitu miejsc dla danej klasy, będziemy prowadzili zapisy na listę rezerwową i jeśli liczba zainteresowanych przekroczy 14, utworzymy wówczas drugą klasę równoległą. 

Zapisz się do liceum już teraz!

Jak widać liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisania się do naszego liceum już teraz! Ostatnie gwarantowane miejsca jeszcze czekają. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami zapisów w zakładce Warunki Przyjęcia a w razie pytań – służymy pomocą pod numerem telefonu  61 646 03 02 oraz pod adresem e-mail: sekretariat@mieszko.edu.pl

« Wróć do poprzedniej strony
mieszko nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji