Dzień Sportu
Sport to zdrowie! Dziś świętowaliśmy Dzień Sportu tak jak przystało. Nasi uczniowie rozegrali turniej w piłkę nożną, zwyciężyła klasa 1E, drugie miejsce zajęła klasa 1C, a trzecie 2A. Następnie odbył się turniej koszykówki, tym razem zwyciężyła klasa 2A, drugie miejsce zajęła klasa 1A, a trzecie 2B. Ostatnim elementem był mecz siatkówki: uczniowie kontra nauczyciele, który…