W dniach od 10 do 13 stycznia w naszej szkole odbywała się druga tura maturalnych egzaminów próbnych przygotowanych przez Wydawnictwo Nowa Era. Uczniowie klasy 3C mogli sprawdzić stan swojej wiedzy podczas egzaminów z przedmiotów, które wybrali w deklaracjach maturalnych. Zgodnie z harmonogramem przyszli maturzyści zdawali przedmioty obowiązkowe: język polski, matematykę i język obcy – angielski oraz przedmioty na poziomie rozszerzonym: historię, wos, język polski, biologię lub chemię.

Termin próbnych matur to idealny moment na diagnozę umiejętności uczniów i poziomu opanowania wiedzy. Niebawem maturzyści poznają wyniki swojej pracy. Niech to będzie podstawa do nauki na najbliższe tygodnie. Kolejna weryfikacja wiedzy i postępów w nauce odbędzie się podczas próbnych matur przygotowywanych przez CKE.